30.07.2020

У США відбувся міжнародний круглий стіл, на якому Дональд Трамп закликав здавати плазму.

30 липня у Вашингтоні відбувся круглий стіл за участі Президента США Дональда Трампа.
На заході також були присутні міжнародні провідні виробники препаратів з донорської плазми. Абсолютно всі учасники круглого столу закликали суспільство жертвувати свою плазму після хвороби. Ліки на основі такої плазми є чи не єдиним порятунком у боротьбі проти коронавірусу.

“Плазма пацієнтів, що одужали від COVID-19, містить антитіла, які можуть допомогти тим, хто зараз бореться з коронавірусом. Будь-ласка, підіть до центру і здайте свою “ковідну” плазму. Якщо ви досі цього не зробили – зробіть це якомога швидше. Америка прискорює темпи розробки нових методів терапії!”, – зазначив у промові Дональд Трамп.

На заході також повідомили, що першу чергу ліків від коронавірусу вже відправили на клінічні дослідження. Заплпновано, що препарат почнуть виробляти восени 2020 року.

Міжнародний Альянс CoVIg-19 також був представлений на заході керівником CSL Полом Перро (Paul Perreault). Україну в альянсі представляє Biopharma. Зараз компанія активно розробляє препарат проти коронавірусу. Для цього збирають плазму тих, хто перехворів вірусом.

“Завдання Biopharma – надавати якісні компоненти. Тому в центрі встановлене унікальне обладнання, якого ніде більше в Україні немає. Ми точно можемо тестувати будь-які виявлення ВІЛ, гепатитів С та B. Це дає змогу робити переливання виключно якісними компонентами, особливо в онкогематологічних операціях або під час пересадок кісткового мозку. Якщо ми збудуємо ще 7 таких центрів, то остаточно закриємо в Україні питання якісних компонентів різних груп крові. І 7 тис. людей не будуть щороку заражатися невиліковними хворобами. Крім того, вирішимо проблему гемолітичної хвороби новонароджених”, – пояснює президент групи компаній Biopharma Костянтин Єфименко.

Поділитися в соцмережах

До новин