13.09.2020

У боротьбі з коронавірусом Україна орієнтується на виробництво лікарського засобу “Біовен”.

Під час брифінга Максим Степанов заявив, що Україна не зосереджена на методі переливання крові від пацієнтів, що одужали від COVID-19, здоровим людям з метою вироблення у них імунітету. Основним орієнтиром у боротьбі з хворобою є препарат “Біовен”, який розробляє Biopharma.

За його словами, МОЗ стежить за різними пропозиціями науковців та відповідними дослідженнями у світі, однак орієнтується на інші способи боротьби з коронавірусом.

“Ми зараз зосереджені не просто на переливанні плазми крові від перехворілих, бо ця процедура не дала гарних результатів і не надана до протоколів лікування у інших країнах. Україна зосереджена на виробництві гіперімунного імуноглобуліну з цієї крові – це лікарський засіб, який може використовуватися при лікуванні. Його випробування ще тривають. Але та попередня інформація, яка існує, свідчить, що саме гіперімунний імуноглобулін може мати хороші результати у процесі лікування. А в Україні тривають клінічні випробування препарату “Біовен”. Це саме імуноглобулін для лікування хворих на COVID-19. Клінічні випробування не закінчилися, але ми розраховуємо на гарні результати цих випробувань,” – заявив Міністр охорони здоров’я України.

Поділитися в соцмережах

До новин