9.10.2020

Перший пацієнт взяв участь у 3 етапі клінічних досліджень потенційного гіперімунного препарату від COVID-19.

Дослідження включатиме 500 дорослих пацієнтів на 58 ділянках у США, Мексиці та 16 інших країнах, які були госпіталізовані через COVID-19 і мали симптоми протягом 12 днів або менше. Пацієнти отримуватимуть ремдезивір як стандартне лікування, що дозволить оцінити безпеку та ефективність гіперімунного імуноглобуліну при застосуванні з ремдезивіром.

«Це випробування допоможе нам зрозуміти, як CoVIg-19 потенційно може стати важливим терапевтичним варіантом. Щоб підтримати наші зусилля, ми закликаємо всіх людей, які одужали від COVID-19, здати свою плазму, що містить життєво важливі антитіла, які побороли хворобу і могли допомогти іншим зробити те саме».
Джулі Кім, президент бізнес підрозділу з плазмової терапії компанії Takeda та співголова Альянсу CoVIg-19.

Про Plasma Alliance CoVIg-19
Альянс створили у квітні 2020 року, щоб допомогти розробити потенційну плазмотерапію для людей, яким загрожують серйозні ускладнення від COVID-19. Він об’єднує провідні світові плазмові компанії для роботи над винайденням анти-SARS-CoV-2 препарату – гіперімунного імуноглобуліну. Альянс, сформований CSL Behring і Takeda, також включає передові знання членів-засновників Biotest, BPL, LFB та Octapharma, а також додаткових членів промисловості Biopharma Plasma, ADMA Biologics, GC Pharma, Liminal BioSciences, National Bioproducts Institute та Sanquin. Фонд Білла та Мелінди Гейтс надає консультативну підтримку. Microsoft забезпечує технологію, включаючи веб-сайт Альянсу та плазма-бот для набору донорів. Організації, включно з Pall та Uber Health, також роблять внесок у Plasma Alliance CoVIg-19. Експерти з Альянсу співпрацюють над такими ключовими аспектами, як збір плазми, розробка клінічних випробувань та виробництво препаратів.

Поділитися в соцмережах

До новин