10.10.2020

Офіційно: Компанія Biopharma закінчила клінічні випробування препарату Біовен.

Випробування проводили з травня по вересень у тісній співпраці з провідними науковцями та державними регуляторними органами. У досліджені взяли участь 66 пацієнтів з тяжким та вкрай тяжким перебігом пневмонії, спричиненої коронавірусною хворобою COVID-19.

Хворі знаходились на 9 клінічних базах у різних регіонах України. Зокрема, це лікарні у: Києві, Білій Церкві, Львові, Одесі, Вінниці, Тернополі, Івано-Франківську та Луцьку.

Під час досліджень Біовену, українські та міжнародні фахівці зазначили, що він знижує вираженість цитокінового шторму та прискорює нормалізацію стану пацієнтів.

При дотриманні режиму дозування побічні ефекти не були зафіксовані.

Внесення Біовену до складу терапії дозволяє прискорити одужання і мінімізувати ймовірність розвитку загрозливих для життя наслідків, а саме:
– середній час нормалізації стану хворого зменшується у 1,5 рази (5 діб відповідно до 9 діб без застосування “Біовену”)
– знизити смертність у 4 рази
– майже вдвічі швидше нормалізувати кількість імунних клітин в крові хворого (скорочується тривалість лімфопенії)
– скорочується час перебування на апаратах ШВЛ

Нині схожі препарати перебувають на стадії підведення підсумків клінічних досліджень у кількох країнах світу. Таким чином, завдяки досвіду Biopharma, українці отримали доступ до лікування відповідно до світових трендів.

Костянтин Єфименко, Керуючий партнер фармацевтичної компанії Biopharma
Ми вирішили ухвалити рішення про початок клінічних досліджень на основі пропозицій українських медичних експертів, які традиційно використовують наш препарат для лікування вірусних і бактеріальних пневмоній. Тепер ми бачимо, що припущення українських фахівців виявилося правильним. Сподіваємося, що на основі результатів проведених досліджень, препарат вже найближчим часом врятує сотні життів.

Максим Степанов, Міністр охорони здоров’я України
Вже закінчилися клінічні випробування українського препарату «Біовен», є відповідні звіти. Результати є втішними. Компанія-виробник провела клінічні випробування, підтвердила ефективність цього лікарського засобу і ми досить швидко внесемо його в наш протокол лікування коронавірусу.

Поділитися в соцмережах

До новин