25.01.2021

Офіційні умови участі в акції “Донорство – це любов”

Положення акції «Донорство – це любов»
1. Акція «Донорство – це любов!» (надалі – «Акція») є інформаційною кампанією, спрямованою на заохочення донорів до здачі крові та/або компонентів крові для виготовлення препаратів задля врятування людських життів.
1.2. Ініціатором та організатором Акції є ТОВ «Біофарма Плазма» (надалі Компанія)
1.3. Всі податки і збори, що виникають при проведенні Акції бере на себе Компанія
1.4. Акція проводиться у наступних регіонах України: Київ, Черкаси, Дніпро, Харків, Суми, Шостка, Конотоп
1.5. Початок Акції – 25 січня 2021 року, закінчення – 04 березня 2021 року (надалі – «Період проведення Акції»).
2. Учасники Акції
2.1. Учасниками Акції (надалі – «Учасники») можуть бути дієздатні громадяни України, іноземці чи особи без громадянства, які мають посвідку на постійне проживання на території України (ЗУ «Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові» ст.14), які є донорами крові та/або компонентів крові та здійснили хоча б одну успішну донацію в Період проведення Акції. До участі допускаються всі пари, обоє учасників яких оголосили про своє бажання спільно брати участь в акції. При цьому, хоча б один донор із двох має здійснити донацію плазми, другий може здійснити донацію інших компонентів крові або цільної крові.
2.2. Для участі в Акції треба:
2.2.1. Завітати до регіонального центру Biopharma Plasma зі своєю «половинкою» – коханою людиною в Період проведення Акції. При собі мати необхідні документи (паспорт, ідентифікаційний код, посвідку на постійне проживання на території України або інший документ, який підтверджує надання повної цивільної дієздатність фізичної особи згідно ЦК України ст. 35) та бути ознайомленим із усіма вимогами до донорів.
2.2.2. Зареєструватися та здійснити успішну донацію. Успішною вважається донація, коли обоє донорів здали не менше 650 мл. плазми, або не менше 450 мл. цільної крові або тромбоцитів не менше однієї дози.
2.2.3. Після успішних донацій двох учасників, пара має заповнити відповідну анкету для участі у розіграші Подарунків.
2.3. Учасниками Акції не визнаються й не мають права брати участь в Акції особи, які не виконали умов цих Правил. Учасники акції не можуть брати участь в інших акціях донорського центру, що відбуваються в цей самий період.
2.4. Кожна одночасна успішна донація обох учасників пари, здійснена в період проведення акції, дозволяє їм взяти участь в розіграші «миттєвого подарунку» та заповнити анкету (додаток 2) на участь в розіграші вечері в ресторані, поїздки до Львова або туристичної подорожі для відпочинку в Єгипті.
2.4. Ці Умови — основний документ і підтвердження взаємовідносин між Biopharma Plasma й Учасником щодо участі в Акції. Учасник приймає ці умови, заповнюючи реєстраційну анкету після здійснення успішної донації фактично беручи участь в Акції. Учасник здійснює реєстрацію й бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі.
3. Подарунки Акції
3.1. В Акції діють чотирнадцять гарантованих цінних подарунків:
• Для кадрових донорів (пари, в яких хоча б один із учасників здійснив дві та більше донацій крові та/або компонентів в період з 1.01.2020 по 24.01.2021р у центрах Biopharma Plasma) – 7 сертифікатів на поїздку до міста Львів на вікенд (дві ночі в готелі та одна спільна вечеря) . Дата поїздки буде оголошена додатково і відбудеться в період 20 березня – 20 квітня 2021р. Всі пари-переможці з різних міст будуть здійснювати поїздку в один і той самий період і матимуть спільну програму перебування у Львові.
• Для нових донорів (які здійснили одну донацію в період з 1.01.2020 по 24.01.2021р у центрах Biopharma Plasma або ніколи не були донорами у центрах Biopharma Plasma, або були донорами до 01.01.2020 р.) – 7 сертифікатів на романтичну вечерю на двох у відповідному регіоні. По одному сертифікату на двох в кожному місті . Ресторан для вечері визначає організатор акції.
• «Миттєві» подарунки на кожен день (номінальною вартістю до 200 грн) для пари після кожної успішної донації. Подарунок для пари визначається самими донорами – один із учасників із пари має право витягнути з умовного лототрону листок із назвою подарунку.
• Серед усіх пар-учасників акції (за виключенням переможців, що вже отримали сертифікат на романтичну вечерю або сертифікат на подорож до м. Львів) відбудеться розіграш головного призу – подорожі на двох на відпочинок в одному із курортних готелів в Єгипті. Подорож буде надана ТОВ «Дінадіс».
3.2. Визначення Переможців Акції (далі – Переможці) здійснюється шляхом рандомного розіграшу у присутності працівників регіонального центру Biopharma Plasma та регіонального представника ЗМІ.
3.3. Розіграш проводиться у регіональних центрах Biopharma Plasma: Київ, Черкаси, Дніпро, Харків, Суми, Шостка, Конотоп не пізніше 10.03.2021 року. Дата та час розіграшу будуть повідомлені додатково на FB сторінках центрів Biopharma Plasma. Розіграш подорожі в Єгипет відбудеться не пізніше 11 березня 2021.
3.4. Основними Переможцями Акції є дві основні категорії – пари донорів різної статі, що у сумі складають 14 пар:
• 7 пар кадрових донорів (які зробили більше двох успішних донацій з 1.01.2020 по 24.01.2021р у центрах Biopharma Plasma), по одній парі в кожному регіоні.
• 7 пар нових донорів (які здійснили одну донацію в період з 1.01.2020 по 24.01.2021р у центрах Biopharma Plasma або ніколи не були донорами у центрах Biopharma Plasma, або були донорами до 01.01.2020 р.) по одній парі в кожному регіоні.
Додатково визначається пара-переможець, що отримає подорож на двох на відпочинок в Єгипті.
3.5. Резервними Переможцями Акції є ще по одній парі із кожного регіону (14 пар) при жеребкуванні після визначення пари Переможця. Резервні Переможці матимуть право отримати Подарунки Акції у випадку неможливості вручення та/або відмови від них Учасників Акції, яких було визначено як основних Переможців Акції, які отримають Подарунки Акції. Резервні Переможці Акції матимуть право на одержання відповідного Подарунка Акції в порядку їх визначення Резервними Переможцями Акції.
3.6. Представники ТОВ «Біофарма Плазма» зв’язуються з Переможцями Акції за вказаним під час Реєстрації телефонним номером із метою інформування про перемогу в Акції й отримання усної згоди Переможців Акції на одержання Подарунків Акції. Кількість спроб зв’язатися з Переможцями Акції, за умовами Акції, не може бути більше як 5 (п’ять ) дзвінків протягом 1 (одного) робочого дня, що здійснюють у період з 9:00 до 18:00.
3.7. Не пізніше наступного робочого дня після проведення розіграшу на фейсбук-сторінках регіональних центрів Biopharma Plasma публікується інформація про те, що розіграш було проведено з вказанням імен переможців.
3.8. Результати розіграшу є остаточними і оскарженню не підлягають.
3.9. Параметри і характеристики подарунку Акції визначаються на розсуд ТОВ «Біофарма Плазма» і можуть не збігатися з очікуваннями Учасників.
4. Умови отримання подарунків
4.1. Отримати подарунок зможуть лише Учасники, які відповідають вимогам, зазначеним у пункті 2 даних Умов.
4.2. При отриманні цінного Подарунку (вечеря, подорож до Львова або відпочинок в Єгипті). Учасник зобов’язується заповнити документ, що підтверджує отримання Подарунку (додаток 2).
4.3. Учасник може отримати тільки 1 (один) Подарунок. Учасника, який отримав право на отримання Подарунку, вважають Переможцем Акції.
4.4. Право на отримання Подарунку зберігається за Учасниками протягом 14 (чотирнадцяти) днів від дня проведення розіграшу.
4.5. Для отримання подарунків Учасник повинен мати при собі такі документи: паспорт або інший документ, що посвідчує особу.
4.6. Учасники мають право відмовитися від отримання подарунку. Заміна подарунку на грошовий еквівалент не допускається.
4.7. Якщо Учасник з будь-яких причин відмовляється отримати подарунок, він не має права передати його третій особі і в такому разі втрачає право на отримання подарунку.
4.8 ТОВ «Біофарма Плазма» залишає за собою право повторного визначення Резервного Переможця Акції, який отримає Подарунок Акції, із Резервного Списку в разі підозри та/або виявлення фальсифікації під час участі в Акції з боку відповідного Переможця Акції.
4.9. Переможці акції мають надати ТОВ «Біофарма Плазма» не менше двох вдалих фото зі своєї вечері або подорожі.
5. Заключні положення
5.1. Дані Умови обов’язкові для виконання.
5.2. Інформування щодо проведення Акції здійснюється шляхом розміщення умов акції на офіційному сайті ТОВ «Біофарма Плазма» (http://www.biopharma.ua) або/та фейсбук/інстаграм сторінках регіональних центрів Biopharma Plasma. Інформація про всі зміни та доповнення до даних Умов має бути розміщена на вищевказаних ресурсах протягом 3 (трьох) робочих днів.
5.3. ТОВ «Біофарма Плазма» не несе відповідальності за якість подарунку за умовами акції. Відповідальність за якість подарунку за умовами Акції несе її безпосередній постачальник.
5.4. ТОВ «Біофарма Плазма» звільняється від будь-якої відповідальності щодо подарунку Акції після отримання його Учасниками. Якщо подарунки залишилися не врученими через те, що Учасники не дотрималися вимог, зазначених у цих Умовах, ТОВ «Біофарма Плазма» використовує їх на власний розсуд.
5.5. Своєю участю в Акції Учасники надають ТОВ «Біофарма Плазма» право, безстроково, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»: отримувати, збирати, обробляти, реєструвати, накопичувати, зберігати, змінювати, поновлювати, використовувати і поширювати (розповсюджувати, передавати) інформацію, яка, відповідно до вимог законодавства, становить персональні дані. Учасники погоджуються на проведення фотозйомки за їх участі та надання інтерв’ю про участь у Акції, а також погоджуються, що їх ПІБ та фотоматеріали за їх участі можуть бути оприлюднені або використані ТОВ «Біофарма Плазма» з рекламною метою у будь-яких друкованих, аудіо- і відеоматеріалах, на будь-якій території, на необмежений строк, без попереднього узгодження та безкоштовно. Всі авторські права на такі матеріали будуть належати ТОВ «Біофарма Плазма». Учасники також погоджуються з тим, що їхні дані можуть бути внесені до бази даних та використані ТОВ «Біофарма Плазма» без будь-яких часових обмежень для надсилання інформації, повідомлень, проведення телефонних опитувань тощо із інформаційною, маркетинговою чи рекламною метою.
5.6. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Умов, будь-яких спірних питань та (або) питань, неврегульованих цими Умовами, остаточне рішення приймає ТОВ «Біофарма Плазма».

Поділитися в соцмережах

До новин