13.08.2020

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відвідав центр крові компанії Biopharma в Сумах.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з групою народних депутатів у рамках робочої поїздки відвідали Сумський обласний центр служби крові.

Під час офіційного візиту в область делегація ознайомилася з унікальним досвідом з розвитку донорського руху, а також проінспектувала роботу однієї з найкращих лабораторій служби крові України. Дмитро Разумков оглянув кімнати для підготовки донорів до здачі крові, операційну залу, лабораторію та приміщення експедиції й переробки компонентів крові.

“Питання донорства крові та плазми є одним із ключових для України, адже дуже часто ми бачимо недостатню кількість запасів, а це той ресурс, який, на жаль, сьогодні дуже потрібен державі. Суми є локомотивом у цій галузі, столицею донорства крові України, адже тут на тисячу населення припадає 230 донацій, коли в деяких інших областях цей показник близько 14. Сподіваюсь, ви будете зберігати це лідерство”, – підкреслив Голова Парламенту.

Сумський центр Biopharma Plasma вже понад 6 років працює за ситемою державно-приватного партнерства, що дало можливість інвестору – компанії «Біофарма» – вкласти понад 3,5 млн. доларів США у розвиток та переоснащення закладу.

Поділитися в соцмережах

До новин