10.05.2020

Biopharma відкрила гарячу лінію для тих, хто перехворів на COVID-19

Biopharma відкрила безкоштовну гарячу лінію для донорів плазми крові, які перехворіли на COVID-19. Зателефонувавши за номером 0 800 600 003 можна записатися на донацію, дізнатися усі деталі щодо часу та місця, де можна здавати «ковідну» плазму в різних містах України.
На основі «ковідної» плазми українські вчені разом із провідними спеціалістами світу будуть працювати над створенням препарату від коронавірусу.
Найближчим часом треба зібрати 300 літрів плазми для того, щоб розпочати виробництво препарату та дослідження. Це значить, що потрібно близько #500donoriv, які перехворіли на COVID-19.
Запрошуємо всіх пацієнтів, які перехворіли на коронавірус, стати донорами плазми крові. Саме Ви допоможете врятувати світ від пандемії COVІD-19!

Наші плазмацентри працюють в Дніпрі, Сумах, Харкові, Черкасах, Конотопі, Шостці. Окрім цього, ми вже формуємо виїзні бригади, які зможуть збирати плазму в будь-якому місті України.
Серед умов донорства:
– довідка із лікарні та результати двох негативних ПЛР тестів на коронавірус
– відсутність симптомів ГРВІ протягом останніх 14 днів.

Донорам плазми, які перехворіли на коронавірус, надається підвищенний розмір грошової компенсації.

Компанія Biopharma є єдиною українською компанією, яка входить в Міжнародний альянс CoVIg-19. Десять провідних світових виробників препаратів із плазми крові створили безпрецедентне об’єднання. мета якого — розробити та винайти гіперімунний імуноглобулін для лікування нового коронавірусу.

Поділитися в соцмережах

До новин