17.04.2020

Biopharma приєднується до міжнародного альянсу з розробки потенційних ліків від COVID-19

Світові лідери виробництва ліків із плазми крові об’єднали зусилля задля прискорення розробки і виробництва гіперімунного імуноглобуліну. Призначення препарату — лікування пацієнтів із ускладненим перебігом COVID-19.

З ініціативою спільних дій виступили компанії CSL Behring (США) та Takeda (Японія). До них вже приєднались Biotest (Німеччина), BPL (Велика Британія), LFB (Франція) та Octapharma (Швейцарія). Альянс дозволить об’єднати зусилля провідних спеціалістів галузі із різних частин світу для розробки надійного, та ефективного способу для лікування хворих на COVID-19.

“Я вважаю створення такого альянсу надзвичайно важливим. Жодного сумніву, що результатом спільних дій стане значний прорив у боротьбі із пандемією. Biopharma вирішила долучитись до об’єднання і готова використати свої технології та ресурси для розробки, клінічних досліджень і виробництва препарату”, — повідомив президент компанії Костянтин Єфименко.

Крім того, ми розуміємо, що збір специфічної плазми є однією із ключових точок на шляху до успішного результату. Цей факт робить Biopharma хорошим гравцев у співпраці, адже ми маємо не лише один із найсучасніших заводів світу, але і власну мережу центрів збору плазми. Ми також віримо в професіоналізм кожного спеціаліста всіх українських центрів служби крові та впевнені в їх готовності долучитись до збору плазми. Це є важливим для порятунку співгромадян.

Передбачається, що для розробки гіперімунної терапії потрібне донорство плазми крові багатьма пацієнтами, які повністю одужали від COVID-19. В крові таких людей уже містяться антитіла, здатні боротись з новим коронавірусом. Із зібраної плазми буде вироблено препарат із високим вмістом антитіл до COVID-19. В зв’язку із цим Biopharma звертається до активного громадянського суспільства із закликом сприяти розвитку донорства плазми.

Biopharma — українська біофармацевтична компанія. Це єдиний завод в Східній Європі, який має найсучасніші технології, виробляє та розробляє препарати із донорської плазми людини уже майже 50 років. Компанія зосереджена на забезпеченні ліками України та за контрактним принципом поставляє свою продукцію в понад 30 країн світу. Восени 2019 року Biopharma перенесла своє виробництво в новозбудований науково-виробничий комплекс в Білій Церкві. Компанія розвиває мережу власних плазмацентрів. Наразі, вони працюють в Сумах, Шостці, Конотопі, Черкасах, Дніпрі та Харкові:
– м. Суми, Шостка та Конотоп https://www.facebook.com/sumykrov/
– м. Харків https://cutt.ly/mtvDrZR
– м.Дніпро https://www.facebook.com/redlinednipro/
– м.Черкаси https://cutt.ly/5tvDuz5

Поділитися в соцмережах

До новин