7.11.2018

Biopharma підтримає програму ендопротезування для дорослих пацієнтів з гемофілією

На початку листопада відбулася зустріч представників компанії Biopharma та голови Всеукраїнського товариства гемофілії Олександра Петровича Шмило.

На зустрічі обговорювалися проблеми пацієнтів з гемофілією в Україні. За словами голови громадської організації, яка представляє Всесвітню федерацію гемофілії в нашій країні, головна проблема сьогодні – це недостатнє забезпечення якісним, життєво необхідним препаратом згортання крові – фактор VIII. У порівнянні з прилеглими країнами, в Україні державні закупівлі в розрахунку на кожного пацієнта в кілька разів менше. Особливо значна різниця, якщо порівнювати Україну з країнами ЄС.

Проблема обумовлена ​​не тільки браком бюджету, але також високими цінами на закуповувані препарати.
У зв’язку з цим, сьогодні високий рівень інвалідизації пацієнтів з тяжкою формою захворювання. Багатьом таким українцям для покращення якості життя необхідно провести заміну суглобів на штучні протези. Вартість операції висока, і дозволити її можуть не всі.

Biopharma – українська національна фармацевтична компанія, всі виробничі потужності і штаб-квартира якої знаходиться в Україні. Одним з пріоритетних напрямків глобальної стратегії компанії є постійний фокус на підвищенні якості та безпеки вироблених препаратів в тісній співпраці з пацієнтськими організаціями.

В рамках даної співпраці керівництвом Biopharma прийнято рішення надати посильну допомогу пацієнтам з гемофілією, які потребують заміни суглобів.
“Наша мета – щоб українські пацієнти з гемофілією могли вести повноцінне життя”, – акцентував президент групи компаній Biopharma Костянтин Єфименко. Для цього, компанія прийняла рішення розглянути можливість компенсації витрат на ендопротезування колінних суглобів українцям з гемофілією.

Дана ініціатива підтримується Всеукраїнським Товариством гемофілії і розцінюється як важливий крок з боку вітчизняного виробника в напрямку поліпшення якості життя пацієнтів з гемофілією.
Для подачі заявок прохання звертатися до Наталії Прянникової, керівника благодійної організації «Благодійний фонд розвитку інновацій медицини «Рімон».

Контакти для отримання додаткової інформації та подачі заявок:

  • моб. +380504489338
  • тел./факс: +38 (044) 537 52 77
  • nataliya.pryanykova@rimon.in.ua

Поділитися в соцмережах

До новин