29.07.2020

У Черкасах відкрили перший в Україні надсучасний центр Biopharma Plasma.

29 липня 2020 у Черкасах відбулася церемонія відкриття нового центру Biopharma Plasma.
Компанія взяла в оренду застарілий обласний центр крові та перетворила його у високотехнологічний прогресивний європейський заклад. Там встановили сучасне обладнання та зробили максимально комфортні умови як для донорів, так і для працівників. Тепер в новому центрі Biopharma Plasma вироблятимуть безпечні компоненти крові найвищої якості, а з плазми, зібраної центром, зроблять ліки від Covid-19.

Одним із перших донорів став український співак, відомий черкащанин, який підтримує культуру донорства – Олег Винник. Спеціально для нього виготовили іменне крісло. Вже з наступного дня фанати зможуть теж здавати плазму на місці артиста.

“Здаю кров вдруге. Пишаюся цим, адже мій батько був донором, здавав кров чи не тисячі разів. Його дуже шанували за це. А я лише сьогодні зрозумів, наскільки це важливо та круто. Адже таким чином можу допомогти врятувати чиєсь життя. Якщо є можливість це робити – її обов’язково треба використовувати”, – каже співак.

На відкриття нового центру Biopharma Plasma завітав також головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко. Чиновник не приховує захоплення новим центром.

“Сьогодні я побачив надсучасний центр, надсучасний зал, де люди можуть здавати плазму, та надсучасну лабораторію. Аналогів цьому в Україні немає. Це показує одне: Україна хоче, може і буде змінюватися, розвиватися. Це все будували для того, щоб рятувати життя українців. Але тепер лишилося зібратися разом і стати активними донорами. Щоб уся зроблена робота не була марною”, – каже Ляшко.

Поділитися в соцмережах

До новин