biopharma
нам не байдуже

Ми — компанія небайдужих людей.
Нам не все одно, чим лікуються українці. Нам не все одно, як будуть лікуватися люди з важкими медичними проблемами. Нам не все одно, навіть якщо у вас просто нежить.

Ми в biopharma дотримуємося європейських стандартів виробництва препаратів. Ми прийшли до цього тому, що відчуваємо відповідальність за кожного пацієнта, який лікується нашими препаратами. Тому стежимо за якістю продукції, яку випускаємо. Нам просто не все одно.

наші цінності

відкритість

Ми відкриті до спілкування з тими, хто використовує наші препарати, до діалогу зі співробітниками і до інновацій. До нас можна приїхати на екскурсію, ми покажемо виробництво і розповімо, як розробляємо препарати.

оптимізм

Ми кожен день робимо все, щоб люди були здорові, а пацієнти з важкими захворюваннями продовжували жити, незважаючи ні на що. Ми віримо в те, що робимо. Кожен співробітник покращує компанію кожен день.

розвиток

Ми постійно вдосконалюємось: впроваджуємо інновації в технологічні процеси, щоб препарати ставали кращими, і допомагаємо співробітникам професійно зростати.

відповідальність

Ми будуємо партнерські відносини з інвесторами, постачальниками і державними органами. Дбаємо про наших співробітників. Відповідаємо за якість препаратів.

результативність

Ми експерти своєї справи. Наша мета – в командній роботі якісно і в строк виконувати всі завдання, тому ми щороку нарощуємо потужності, щоб якомога більше людей були здорові.