фармаконагляд

Здоров'я та життя людей — наш головний пріоритет. Тому ми випускаємо якісні препарати.

При виявленні побочних явищ наші спеціалісти шукають причину їх виникнення, а також роблять все необхідне, щоб мінімізувати і запобігти появі побічних явищ у майбутньому.
Для нас одним з ключових завдань є забезпечення споживачів якісними, ефективними та безпечними лікарськими засобами, використання яких перевищує можливі ризики.

Ми гарантуємо, що жодне звернення не залишиться без відповіді.

ФАРМАКОНАГЛЯД, за визначенням Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) - це наука та дії, пов'язані з виявленням, оцінкою, розумінням та попередженням несприятливих реакцій чи будь-яких інших проблем, пов'язаних з лікарськими засобами.

Система фармаконагляду компанії Biopharma спрямована на моніторинг безпеки лікарських засобів та їх ефективності протягом усього життєвого циклу продукту.

Заповніть форму онлайн
Для споживачів Для спеціалістів
Повідомте по телефону чи на email
+38 (067) 445-04-60 naglyad@biopharma.ua
Уповноважена особа з фармаконагляду в компанії, цілодобова гаряча лінія
Поштою на адресу:
ТОВ "БІОФАРМА ПЛАЗМА", вул. Миколи Амосова, 12, БЦ «Горизонт Парк», вежа 1, 5 поверх, м. Київ, Україна , 03680

Гаряча лінія працює цілодобово без вихідних. Ми аналізуємо всі заявки і допомагаємо кожному, хто звернувся.
Ми будемо вдячні за надання будь-якої інформації щодо виявлення побічних реакцій, або відсутності ефективності при застосуванні лікарських засобів нашого виробництва.
Якщо при застосуванні лікарських препаратів у вас виникли будь-які побічні реакції, будь ласка, негайно зверніться до лікаря*.

*приміткаЦе повідомлення не є формальним визнанням того, що медичний персонал, установа, компанія biopharma або лікарський засіб були причиною або будь-яким чином сприяли побічній реакції. Інформація, надана Вами, є суворо конфіденційною і не підлягає розголошенню, за винятком випадків, встановлених законодавством. Надана інформація може бути використана для відстеження, аналізу та звітності щодо безпечності продукції.