7.11.2018

Biopharma will support the program of endoprosthetics for adult patients with hemophilia (ukr)

На початку листопада відбулася зустріч представників компанії Biopharma та голови Всеукраїнського товариства гемофілії Олександра Петровича Шмило.

На зустрічі обговорювалися проблеми пацієнтів з гемофілією в Україні. За словами голови громадської організації, яка представляє Всесвітню федерацію гемофілії в нашій країні, головна проблема сьогодні – це недостатнє забезпечення якісним, життєво необхідним препаратом згортання крові – фактор VIII. У порівнянні з прилеглими країнами, в Україні державні закупівлі в розрахунку на кожного пацієнта в кілька разів менше. Особливо значна різниця, якщо порівнювати Україну з країнами ЄС.

Проблема обумовлена ​​не тільки браком бюджету, але також високими цінами на закуповувані препарати.
У зв’язку з цим, сьогодні високий рівень інвалідизації пацієнтів з тяжкою формою захворювання. Багатьом таким українцям для покращення якості життя необхідно провести заміну суглобів на штучні протези. Вартість операції висока, і дозволити її можуть не всі.

Biopharma – українська національна фармацевтична компанія, всі виробничі потужності і штаб-квартира якої знаходиться в Україні. Одним з пріоритетних напрямків глобальної стратегії компанії є постійний фокус на підвищенні якості та безпеки вироблених препаратів в тісній співпраці з пацієнтськими організаціями.

В рамках даної співпраці керівництвом Biopharma прийнято рішення надати посильну допомогу пацієнтам з гемофілією, які потребують заміни суглобів.
“Наша мета – щоб українські пацієнти з гемофілією могли вести повноцінне життя”, – акцентував президент групи компаній Biopharma Костянтин Єфименко. Для цього, компанія прийняла рішення розглянути можливість компенсації витрат на ендопротезування колінних суглобів українцям з гемофілією.

Дана ініціатива підтримується Всеукраїнським Товариством гемофілії і розцінюється як важливий крок з боку вітчизняного виробника в напрямку поліпшення якості життя пацієнтів з гемофілією.
Для подачі заявок прохання звертатися до Наталії Прянникової, керівника благодійної організації «Благодійний фонд розвитку інновацій медицини «Рімон».

Контакти для отримання додаткової інформації та подачі заявок:

  • моб. +380504489338
  • тел./факс: +38 (044) 537 52 77
  • nataliya.pryanykova@rimon.in.ua

Share in social networks

To news